Rejestracja

AKTUALNOŚCI

Tegoroczna edycja Meetings Week Poland 2017 odbędzie się na uczelni Szkoła Główna Turystyki i Rekreacji w Warszawie (Ursynów, stacja metro Stokłosy).

Program Meetings Week Poland 2017

20 marca
21 marca
22 marca
23 marca
 

20 marca 2017 (poniedziałek)

Konferencja Poland – Meetings Destination


Dokąd zmierza polski przemysł spotkań? Jaką rolę odegra w strategii rozwoju gospodarki? Czy będzie ważnym fundamentem regionalnych marek turystycznych?  Na te i wiele innych pytań będziemy szukać odpowiedzi podczas konferencji z cyklu Poland Meetings Destination, która 20 marca otworzy Meetings Week Poland. 

Podczas kilku paneli dyskusyjnych głos zabiorą między innymi przedstawiciele Ministerstwa Sportu i Turystyki, Polskiej Organizacji Turystycznej i jej Poland Convention Bureau, lokalnych convention bureaus, środowisk samorządowych i akademickich, a także reprezentanci organizacji branżowych.  Tradycyjnie już, zajmiemy się także perspektywą wprowadzenia w Polsce przepisów o lokalnej opłacie turystycznej, które pozwalałyby, wzorem wielu miast Europy i USA, na pozyskiwanie znacznych środków z przeznaczeniem na lokalne produkty turystyczne.

Podczas konferencji zaprezentowane zostaną również wyniki najnowszego raportu nt. przemysłu spotkań i wydarzeń w Polsce.
 
 
 

     
     
     
     
     
     
     

Organizatorzy zastrzegają możliwość zmian w programie konferencji.

ORGANIZATORZY

 
 
 więcej o organizatorach

MEETINGS WEEK POLAND 2016

Pobierz podsumowanie

ODWIEDŹ MUZEUM PO PRACY – INICJATYWA WARSZAWSKIEJ ORGANIZACJI TURYSTYCZNEJ

 

Sponsor złoty

Partner mutlimedialny                           Partner scenografii

Partnerzy

Syskonf     Poland Convention BureauPolska Organizacja Turystyczna  

Patronat honorowy

 

Patroni medialni