Partnerzy

Ms Mermaid

Centrum Konferencyjne MsMermaid to prestiżowa przestrzeń eventowo-konferencyjna w centrum Warszawy, tuż obok Mostu Poniatowskiego, z panoramicznym widokiem na Wisłę i Stadion Narodowy. Nowoczesna architektura budynku nawiązuje do symbolu wody i fal. Obecnie w centrum znajduje się 9 nowoczesnych sal konferencyjnych. W centrum już jesienią pojawi się kolejnych 5 sal konferencyjnych. Zajęcie przez MsMermaid dwóch pięter w budynku The Tides pozwoli na przygotowanie spotkania biznesowego nawet na około 1200 osób. Przesuwny system ścian umożliwia osiągniecie przestrzeni eventowej o powierzchni ponad 2500 m2.

 

Międzynarodowe Centrum Kongresowe i Spodek

Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach to wyjątkowy obiekt na mapie miejsc dedykowanych biznesowym wydarzeniom w Polsce. Oddany do użytku w 2015 roku wyróżnia się postindustrialną estetyką oraz użytecznym designem. To miejsce łączące funkcję kongresową, konferencyjną, wystawienniczą, targową i widowiskową. Odbywają się tu kongresy, w których udział bierze kilkanaście tysięcy osób, kameralne spotkania biznesowe, szkolenia i wykłady, targi oraz wystawne bankiety. Obiekt przeznaczony jest dla 15 000 użytkowników i wraz z sąsiadującym Spodkiem stanowi jedną z największych aren spotkań kongresowo – wystawienniczych i widowiskowo – sportowych w kraju przeznaczoną dla 26 000 gości. Bezpośrednie połączenie obiektów podziemnym przejściem ułatwia komunikację gości i zachęca to realizacji wydarzeń wykorzystujących potencjał obu obiektów. Ceniąc sobie komfort naszych klientów zadbaliśmy o szeroki wachlarz usług, który obejmuje m.in. opiekę Event Managera. spedycję, dedykowaną zabudowę targową i sceniczną, indywidualną obsługę IT/AV, czy usługi cateringowe. Dzięki tak kompleksowemu podejściu, jesteśmy w stanie obsłużyć nawet najbardziej wymagające realizacje. Cyklicznie realizowane są tu: Europejski Kongres Gospodarczy, Intel Extreme Masters, Kongres Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego, 4 Design Days, Auto Profi Show, czy Festiwal Tauron Nowa Muzyka. W 2018 roku obiekty gościły Konferencję ws. zmian klimatu COP 24.
www.mckkatowice.pl, www.spodekkatowice.pl

Polska Organizacja Turystyczna

POT jest jedną z ponad 200 działających na świecie narodowych organizacji turystycznych. Naszym celem jest wypromowanie Polski jako kraju atrakcyjnego dla turystów, nowoczesnego, z wysokimi standardami usług i korzystnymi cenami. Nasze działania na rzecz promocji i rozwoju turystyki polskiej prowadzimy, zarówno w kraju jak i zagranicą. Jesteśmy agencją rządową wspierającą podmioty, które zajmują się turystyką. Polska Organizacja Turystyczna ma swoje przedstawicielstwa w 14 krajach świata. Dzięki znajomości specyfiki różnych krajów możemy planować nasze kampanie promocyjne, które uwzględniają charakter i potrzeby poszczególnych rynków. Od 2002 roku w strukturach POT działa Poland Convention Bureau (PCB), które jest jednostką odpowiedzialną za promocję Polski jako atrakcyjnej destynacji dla organizacji spotkań i wydarzeń biznesowych.

 

Syskonf

Syskonf to internetowy system rejestracji i obsługi uczestników konferencji, kongresów, szkoleń i innych eventów. Poprzez prosty w obsłudze panel administracyjny organizator może samodzielnie uruchomić formularz zgłoszeniowy online i zarządzać stroną internetową wydarzenia. Platforma Syskonf.pl umożliwia m.in.: rejestrację w wielu językach, przyjmowanie opłat w różnych walutach, obsługę płatności i monitorowanie wpłat, wystawianie faktur, uruchomienie osobnego formularza do przesyłania abstraktów, wysyłkę selektywnego i spersonalizowanego mailingu, wydruk spersonalizowanych identyfikatorów i certyfikatów czy obsługę recepcji na miejscu.
 

Rent Design

Rent Design to niemal 30 000 produktów, fachowa obsługa i własna flota samochodowa, dostępne na życzenia klientów 24h na dobę.
Jesteśmy liderem wypożyczalni mebli w Polsce. Wśród oferowanych przez nas produktów znajdują się tylko takie, które charakteryzują się wzornictwem na najwyższym, światowym poziomie. Nasze meble pojawiają się ponad 3000 razy w roku na różnego rodzaju eventach i innych, wysokiej klasy wydarzeniach.
Dzięki potężnej flocie samochodowej zapewniamy naszym klientom transport w wybrane miejsce w Polsce i Europie, montaż i demontaż mebli oraz profesjonalne doradztwo w zakresie ustawiania i funkcjonalności wszystkich naszych produktów.
 

Event Katalog

Event Katalog jest jedynym na rynku ogólnopolskim rocznikiem dedykowanym branży wydarzeń. Od prawie dekady stanowi narzędzie praktycznej wiedzy i inspiracji, pomagając organizatorom wydarzeń w ich codziennej pracy.
Na swoich łamach gości najlepszych ekspertów z zakresu organizacji eventów, współpracuje z najważniejszymi organizacjami branżowymi i patronuje największym imprezom sektora eventowego. Publikacja obejmuje swoim zakresem pełen przekrój branży: od usług, po obiekty.
Dzięki swojej przystępnej formie, przejrzystemu layoutowi i ogólnopolskiemu zasięgowi – rocznik na stałe wpisał się w branżę jako lektura obowiązkowa każdego organizatora eventów.

Event&Travel Apps

Platforma Event&Travel Apps to nowoczesne rozwiązanie dla organizatorów różnego rodzaju wydarzeń - konferencji, spotkań, szkoleń, wyjazdów grupowych lub incentive. Oferujemy aplikacje mobilne i webowe, z których korzystać mogą zarówno uczestnicy wydarzeń jak i osoby obsługujące wydarzenie. Dzięki aplikacji można komunikować się z uczestnikami wydarzenia (formularze, wiadomości PUSH/SMS/EMAIL) oraz informować ich o szczegółach wydarzenia (program, hotele i odwiedzane miejsca, informacje praktyczne itp), a osoby obsługujące wydarzenie mają dostęp do wielu przydatnych funkcji (np. kartoteka uczestników, sprawdzanie obecności czy wysyłanie wiadomości). Oferujemy aplikacje ogólnodostępne lub możliwość stworzenia dedykowanych/brandowanych aplikacji, na wyłączny użytek zleceniodawcy. Aplikacja może obsługiwać pojedyncze wydarzenie, serię wydarzeń lub dowolną ilość wydarzeń.

Bądź na bieżąco - zapisz się na nasz newsletter