Nick Dugdale-Moore

Dyrektor Regionalny na Europę w UFI (The Global Association of the Exhibition Industry).
Odpowiada za ponad 300 członków UFI w Europie, organizuje doroczną konferencję europejską UFI oraz promuje i reprezentuje europejski przemysł wystawienniczy na arenie międzynarodowej.
Dołączył do UFI w 2010 roku jako szef Działu Rozwoju Biznesu, zajmując się sponsoringiem i partnerstwami handlowymi dla całego globalnego portfolio wydarzeń i działań UFI. W 2014 roku założył oddział UFI dedykowany Ameryce Łacińskiej.
Swój początek w branży wystawienniczej datuje na rok 2006, kiedy to dołączył do brytyjskiego oddziału International Sales Group (ISG) Reed Exhibitions, pracując nad portfolio wystaw na całym świecie.

 

Elżbieta Roeske

Wiceprezes Zarządu, Grupy MTP
Elżbieta Roeske jest absolwentką Akademii Ekonomicznej w Poznaniu, gdzie ukończyła studia w zakresie zarządzania i marketingu. Z Grupą MTP jest związana od 1995 roku. W tym czasie piastowała funkcje polegające na zarządzaniu i organizacji imprez targowych, od 2007 roku jako Dyrektor Grupy Produktów sprawowała pieczę menadżerską nad realizacją kilkunastu imprez targowych, a od 2011 roku również nad działalnością Poznań Congress Center. Od 2018 roku zasiada w zarządzie Grupy MTP, na stanowisku wiceprezes ds. centrum wystawienniczo-kongresowego. Od wielu lat współpracuje z Polską Izbą Przemysłu Targowego jako ekspert ds. targów. W styczniu 2020 roku objęła stanowisko Vice President EU Relations w EMECA (European Major Exhibition Centres Association). 

Ewa Woch

Współzałożycielka i Wiceprezes Zarządu firmy Targi w Krakowie
Od 25 lat pracuje w branży targowo-kongresowej. Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Polsko-Francuskiej Szkoły Zarządzania Uniwersytetu Lille. W latach 2008-2015 Dyrektor Zarządzający easyFairs Poland Sp. z o.o. Wyróżniona medalem Honoris Gratia za zasługi dla miasta Krakowa, laureatka konkursu Lider Małopolski 2015 w kategorii Manager Roku. 

Paweł Orłowski

Wiceprezes zarządu Międzynarodowych Targów Gdańskich
Z wykształcenia prawnik. Obecnie wiceprezes Międzynarodowych Targów Gdańskich SA, członek Zarządu Województwa Pomorskiego w latach 2016-2018, odpowiedzialny za ochronę zdrowia, w tym zagadnienia e-zdrowia oraz politykę społeczną, wiceprezes Pomorskiego Funduszu Rozwoju w latach 2015-2016, wiceminister w Ministerstwie Infrastruktury i Rozwoju w latach 2011-2015, poseł na Sejm RP w latach 2010-2011, wiceprezydent Sopotu w latach 2006-2010
Współautor Krajowej Polityki Miejskiej 2023, odpowiedzialny za uchwalenie ustawy o rewitalizacji przyjętej w 2015 r. Zarządzał Europejskim Funduszem Społecznym w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki i Wiedza Edukacja Rozwój. Współtworzył Program Operacyjny Polska Cyfrowa oraz program społecznego budownictwa mieszkaniowego na wynajem. Przewodniczył Zespołowi ds. Infrastruktury Komisji Wspólnej Rządu i Samorządu Terytorialnego.
Członek Rady Polskiej Izby Przemysłu Targowego
Przewodniczący Rady Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego
Odznaczony Honorową Odznaką za Zasługi dla Samorządu Terytorialnego (2015), Medalem Honorowym Związku Miast Polskich (2014) i Komandorią z Gwiazdą Królewskiego Norweskiego Orderu Zasługi (Norwegia, 2012)
Zapalony żeglarz, członek polskiej kadry narodowej w latach 90.


 

Robert Głowacki

Prezes Zarządu, Targi Lublin S.A.
Absolwent Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej i Politechniki Lubelskiej (MBA). Posiada ponad 15-letnie doświadczenie na stanowiskach Dyrektora ds. Finansowych i Ekonomiczno-Handlowych oraz Dyrektora Marketingu w spółkach produkcyjnych, gdzie odpowiadał za rozwój sprzedaży w Polsce i za granicą. Od 2015 roku zasiada w Zarządzie Targów Lublin S.A. 

Marcin Stolarz

Prezes PTWP Event Center, operatora Spodka i Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach
Manager, posiadający wiedzę popartą doświadczeniem w zarządzaniu projektami i obiektami oraz sprzedaży w sektorze MICE. Drogę zawodową rozpoczynał jako Kierownik Wydziału Sportu i Kultury Urzędu Miasta Chorzowa, następnie zdobywał doświadczenie jako Zastępca Kierownika Centrum Konferencyjnego & MICE na Stadionie Narodowym w Warszawie. Konsultant ds. operacyjnych podczas EHF EURO 2016.
Od czterech lat prezes zarządu w spółce PTWP Event Center, będącej operatorem Międzynarodowego Centrum Kongresowego i Spodka w Katowicach.

 

Dr Beata Kozyra

Prezes zarządu Polskiej Izby Przemysłu Targowego
Menedżer, przedsiębiorca, doradca biznesowy, autorka książek, doktor nauk ekonomicznych. Trener biznesu, coach, wykładowca studiów podyplomowych i MBA w Polsce i zagranicą.
Obecnie Prezes zarządu Polskiej Izby Przemysłu Targowego.
Z powodzeniem łączy dydaktykę, wiedzę naukową oraz doświadczenie biznesowe. Współpracowała z ponad 50 firmami i organizacjami. Była prezesem, członkiem zarządu
i doradcą zarządu w kilku firmach.


 

 


Patronat honorowy


Partner branżowyPartnerzy strategiczni


Partnerzy
 
Patroni medialni