Centrum Konferencyjne MsMermaid to prestiżowa przestrzeń eventowo-konferencyjna w centrum Warszawy, tuż obok Mostu Poniatowskiego, z panoramicznym widokiem na Wisłę i Stadion Narodowy - Nowoczesna architektura budynku nawiązuje do symbolu wody i fal. Budynek jest ostatnim projektem, nad którymi pracował wybitny polski architekt prof. Stefan Kuryłowicz. - To jedyne takie miejsce w Polsce - zapewnia Magdalena Modzelewska-Kaczmarczyk, Event Director.

Obecnie w centrum znajduje się 9 nowoczesnych sal konferencyjnych, od października będzie ich 14. Przesuwny system ścian umożliwi osiągniecie przestrzeni eventowej o powierzchni ponad 2500 m2. Niesamowity panoramiczny widok roztaczający się na Wisłę jest doskonałym uzupełnieniem które stanowi silny impuls decyzyjny dla naszych Klientów, przekonuje Iwona Kubisz, Event Manager centrum konferencyjnego. Wszystkie sale są klimatyzowane, wyposażone w sufitowy, rozwijany automatycznie, ekran elektryczny, projektory FullHD. System multimedialny obejmuje także mikrofony bezprzewodowe, które obejmują̨ zasięgiem całą powierzchnię centrum. Dodatkowo we foyer znajduje się monitor 65” UltraHD sprzężony z systemem elektronicznej komunikacji wizualnej.

- Podczas organizacji każdego wydarzenia w MsMermaid możliwe jest wyświetlanie na ekranach we wszystkich salach tego samego lub różnych przekazów - informuje Iwona Kubisz, Event Manager, całym systemem audiowizualnym można sterować przy użyciu tabletów naściennych, znajdujących się przy salach, lub za pomocą jednego tabletu głównego, co jest dużym udogodnieniem dla organizatora konferencji.
W centrum już jesienią pojawi się kolejnych 5 sal konferencyjnych. Zajęcie przez MsMermaid dwóch pięter w budynku The Tides pozwoli na przygotowanie spotkania biznesowego nawet na około 1200 osób. Przestrzenie można połączyć dzięki ściankom przesuwnym. - Sale są klimatyzowane, z dostępem do światła dziennego i możliwością zaciemnienia podczas prezentacji – opisuje Magdalena Modzelewska-Kaczmarczyk - Utrzymane są w neutralnej kolorystyce, podłoga imituje beton, na ścianach pojawi się naturalne drewno i żywe akcenty w postaci mchu.

Jak informuje Aleksandra Fabiańska, Event Manager dodatkową zaletą nowej lokalizacji jest możliwość wykorzystania tarasu od strony Wisły na organizację dodatkowych przedsięwzięć koktajl party, garden party dla nawet 300 osób, które cieszą się powodzeniem w okresie letnim. Nowa część centrum konferencyjnego, która swoją działalność oficjalnie zainauguruje w październiku, pozwoli na przygotowanie w Ms Mermaid dużych eventów.

Galeria 

Patronat Honorowy Ministra Sportu i TurystykiPartnerzy
 

Bądź na bieżąco - zapisz się na nasz newsletter