Paul Foster

Paul jest uznawany za światowego eksperta w dziedzinie Zarządzania Tłumem dla kluczowych, globalnych wydarzeń. Jest również głównym konsultantem Interpolu w zakresie zarządzania tłumem i szkoleń dla dowódców policji na całym świecie w zakresie tego zagadnienia. Paul obecnie jest doradcą FIFA przy organizacji Mistrzostwa Świata w piłce nożnej w Katarze w 2022 oraz doradza Komitetowi Organizacyjnemu Igrzysk Olimpijskich w Paryżu w 2024 r. Podczas Igrzysk Olimpijskich i Paraolimpijskich w Londynie w 2012 roku nadzorował największą operacją zarządzania tłumem zwaną „Last Mile”, zapewniając bezpieczne przemieszczanie się ponad 250 000 osób dziennie. Współzałożyciel FOAMHAND, doradca przy 5 komitetach organizujących Igrzyska Olimpijskie i 2 Igrzyskach Wspólnoty Narodów.  W 2019 roku stworzył OnePlan, narzędzie do planowania przestrzeni wydarzeń, które wspiera specjalistów i organizatorów eventów w planowaniu bezpieczniejszych wydarzeń. Od czasu uruchomienia narzędzia już 500 wydarzeń w 32 krajach zostało zaplanowanych przy użyciu tej innowacyjnej platformy.
 

Magdalena Grochala

Wspólniczka w agencji Symetria Public Relations. Z branżą PR związana od 2006 roku. Specjalizuje się w tematyce nowych technologii, ze szczególnym naciskiem na cyberbezpieczeństwo. Wykładowczyni, trenerka, autorka branżowych artykułów, współautorka badań, współorganizatorka merytorycznych spotkań dla PR-owców Komu Komunikacja. Absolwentka Filologii Polskiej oraz Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskim, a także studiów podyplomowych z zakresu cyberbezpieczeństwa na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie.
 

Andrzej Kruczyński

Były oficer GROM, uczestnik działań specjalnych i misji zagranicznych. Wszechstronnie wyszkolony w zakresie operacji antyterrorystycznych oraz działań sił specjalnych. Absolwent Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Zmechanizowanych we Wrocławiu, Uniwersytetu Warszawskiego oraz Akademii Obrony Narodowej. Niezależny ekspert, trener, doradca, edukator do spraw bezpieczeństwa. Uczestnik działań specjalnych i misji zagranicznych. Wszechstronnie wyszkolony w zakresie operacji antyterrorystycznych oraz działań sił specjalnych. Współpracował z czołowymi służbami i formacjami zagranicznymi. Kierował dużymi grupami ludzi podczas bardzo poważnych i ryzykownych przedsięwzięć. Szef bezpieczeństwa na Stadionie Narodowym, kierownik ds. bezpieczeństwa podczas EURO 2012 oraz wielu innych dużych wydarzeniach.  Od kilkunastu lat działa jako: trener, kierownik szkoleń, konsultant, instruktor. Współautor książek i podręczników w zakresie bezpieczeństwa. Wielokrotnie zapraszany do programów telewizyjnych i radiowych (TVN, TVN 24, Polsat, Polsat News, Polskie Radio) w roli eksperta w dziedzinie bezpieczeństwa, terroryzmu, organizacji imprez masowych i działań w sytuacjach kryzysowych.

 

Radosław Mysłek

Na co dzień kieruje zespołem event marketingu i bezpieczeństwa w Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Posiada ponad 15 lat doświadczenia w branży eventowej. Od ponad 10 lat jest kierownikiem produkcji Festiwalu Przystanek Woodstock, koordynując między innymi współpracę organizatora z administracją samorządową oraz ze wszystkimi służbami profesjonalnymi odpowiedzialnymi za bezpieczeństwo. Współpracował przy produkcji oraz zabezpieczeniu wielu imprez sportowych oraz eventów plenerowych i zamkniętych. Zainteresowania – bezpieczeństwo wewnętrzne, zarządzanie kryzysowe, podróże.

 

Patronat honorowy

Partnerzy strategiczni
Partnerzy
 
Patroni medialni